Tunçmatik TSK5216 Economy 600VA Line Interactive Ups

Tunçmatik TSK5216 Economy 600VA Line Interactive Ups


Tunçmatik TSK5216 Economy 600VA Line Interactive Ups
whatsap Sipariş

Ürün Talep Formu


Açıklama


Tunçmatik Line Interactive Ups

Kesintisiz güç kaynağı olarak da bilinen UPS’ler, gücünü elektrik enerjisinden alan hassas cihazların kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmasına olanak tanıyan ürünlerdir.

Elektrik şebekelerinde meydana gelen faz kaybı, düşük ya da yüksek gerilim gibi dalgalanmalara ve elektrik kesintilerine karşı sisteme enerji aktarımı yaparak anlık koruma sağlar.

UPS’ler sayesinde yapılan işlemler yarıda kalmaz ve cihazların ani elektrik kesintisinden ya da dalgalanmalardan zarar görmesi engellenir.

Bu ürün, Tunçmatik markasının üretmiş olduğu UPS çeşitlerinden biridir.

Line interactive UPS modeli olup, kullanıcıya üstün performans ve yüksek verim sunar.

Bu UPS modeli, kendisine bağlı olarak çalışan cihazları doğrudan şebekeden gelen elektrik ile besler. Şebeke geriliminin yükselmesi ya da düşmesi gibi durumlarda ise içerisinde yer alan trafosu aracılığı ile bağlı cihazlara uygun gerilim değerinde elektrik iletir..

Elektrik kesintileri gibi durumlarda UPS’e bağlı yükleri sahip olduğu aküsünden beslemeye devam eder.

Sahip olduğu kompakt tasarımı sayesinde evlerde, ofislerde ve ihtiyaç duyulan daha pek çok alanda kullanımı tercih edilebilir.

Tunçmatik Economy UPS 600VA kapasitelidir.

Güç kaybı düşüktür ve oldukça iyi bir çıkış gerilim regülasyonuna sahiptir.

Kapalı konumda şarj edebilme ve AVR yani otomatik voltaj regülasyonu özelliklerine sahiptir.

Cold start fonksiyonu sayesinde şebeke elektriği olmadığında doğrudan akülerden çalıştırılabilme fonksiyonu bulunur.

Tunçmatik UPS, güvenli CPU ile donatılmıştır. Yüksek hızda olan CPU sayesinde aşırı yük, yüksek ve düşük gerilim korumalarını yöneterek UPS’in güvenli bir şekilde çalışabilmesine olanak tanır.

Sahip olduğu aşırı yük, yüksek ve düşük voltaj korumalarının yanı sıra kısa devre korumaları sayesinde otomatik olarak yükü algılar ve kendini kapatarak korumaya alır. Bu sayede herhangi bir hasar oluşması engellenmiş olur.

Şebekeden çalışma, aküden çalışma ve hata durumlarında Led gösterge ile kullanıcıyı bilgilendirirken akü modu, düşük akü, aşırı yük ve hata gibi durumlarda ise alarmı ile kullanıcıyı uyarır.

Line Interactive UPS, simüle edilmiş sinüs dalga formu ile elektronik cihazlarınızın ihtiyacına uygun olacak şekilde simüle edilmiş sinüs üretebilmektedir.

Akülerini 4-6 saat aralığında doldurabilmesi sayesinde elektrik kesintilerinin sık yaşandığı bölgelerde güvenle tercih edilebilir.

Not: Bu ürünün garanti süresi 2 yıldır.

Özellikleri;

• 1 Adet 12V 7Ah akü

• 2 Adet Topraklı Priz Çıkışı

• Otomatik Sigorta

 

 

Tunçmatik TSK5216 Economy 600VA Line Interactive Ups
Tunçmatik Bölge Bayisi